• Światowy Dzień Bez Papierosa

• iW dniu 31.05.2023r. w naszej szkole odbyły się działania
            w ramach Światowego Dnia bez Papierosa .
            Każdy wychowawca przeprowadził pogadankę na temat szkodliwości palenia papierosów i e- papierosów.
            Uczniowie klasy I- III wykonali pracę plastyczną pt. ,,Mamo, Tato nie pal przy mnie proszę, bo tego nie znoszę!’’
            Klasy IV- VI przygotowały plakaty zachęcające do niepalenia lub
            zniechęcające do palenia papierosów, natomiast uczniowie klas VII- VIII
            wykonali plakaty ukazujące skutki palenia papierosów i e- papierosów.
            Wszystkie prace zostały zaprezentowane na gazetce szkolnej.
            W tym dniu odbyła się również akcja,, Jabłko zamiast papierosa’’. Każdy
            uczeń i pracownik szkoły otrzymał jabłko.

• Święta majowe

• Majowe święta kojarzą się z radością i nadzieją. Uczą patriotyzmu i właściwej postawyobywatelskiej. Tak też było i w tym roku w naszej szkole.W dniu 28 kwietnia (piątek) odbył się uroczysty apel związany z obchodami świąt majowych- Święta Pracy, Święta Flagi oraz święta Konstytucji 3 Maja. Przygotowała go klasa V a wraz z wychowawcą.

Uroczystość zakończyła się odśpiewaniem Hymnu Państwowego po czym głos zabrała Pani Dyrektor- Jolanta Dąbrowska, która podziękowała wszystkim zebranym za udział w apelu.