• Życzenia świąteczne

• Życzymy Państwu z okazji Świąt Bożego Narodzenia by spełniły się życzenia o spokoju i pokoju: w sercach w rodzinach, wśród najbliższych oraz między ludźmi na całym świecie; by wszędzie zapanowały: miłość niosąca zrozumienie i przebaczenie, powszechna życzliwość oraz dobro.

Życzymy, by nadchodzący 2024 rok przyniósł Państwu dużo szczęścia, wiele uśmiechu i radości, jak najwięcej powodzenia, aby był rokiem spełnienia oczekiwań, by pozwolił na realizację zamierzeń i planów oraz spełnienie marzeń.

Dyrekcja, Nauczyciele,
                                                                            Pracownicy i Uczniowie